İNSANA DEĞER veririz…

İnsan odaklı yaklaşımla faaliyetlerimizi yürütürüz. İnsana verdiğimiz değerle büyürüz.

GÜVEN sağlarız…

Güven esaslı ilişkiler geliştiririz. Söylediklerimizi yapar; işimize, sorumluluklarımıza, değerlerimize ve birbirimize sahip çıkarız. Söylem ve eylem bütünlüğüne önem verir, güven sağlarız.

ADALET temelimizi oluşturur…

Hesap verilebilir, şeffaf ve adil bir kurum kültüründe hareket ederiz. Fırsat eşitliğini önemser, iş ve insan ilişkilerimizde "adil yaklaşımlar" sergileriz.

KALİTE ve ÇÖZÜM ODAKLI hareket ederiz…

Tüm süreçlerimizde yapıcı-geliştirici şekilde ilerleriz. Hem müşterilerimizin hem çalışanlarımızın memnuniyeti ve güveni için kaliteye önem verir, çözüm odaklı yaklaşımlar sergileriz. Bu yaklaşım sayesinde bir dünya şirketi olma hedefimizle ulusal ve uluslar arası alanda tüm girişimlerimizde "değer" yaratırız.

GELİŞMEK ve GELİŞTİRMEK işimizdir…

Sürdürülebilirliğin; gelişim, değişim ve yenilikle geleceğini biliriz. Sadece teknolojiye, üretime ve tesislere değil; insana da yatırım yaparız, bilgiyi paylaşarak kurumsal hafızayı güçlendiririz: "Gelişirken geliştiririz".

SOSYAL SORUMLULUK bilinci taşırız…

Ülkemizde ve çevremizdeki gelişmelere duyarlılık gösterir; bu doğrultuda faaliyetlerimizi yürütürüz. Kültürel değerlerimize, ailemize ve çevremize duyarlıyız.